DOMATES KANSERİ ÖNLER Mİ? - Lütfi Şahin ve Edebiyat
04/06/2014 13:33
Kanser hastalığına yakalanmak hepimizin korkulu rüyasıdır. Hiçbir insan kanser olup sıkıntılar çekmeyi ve ölmeyi istemeyecektir. Bu nedenden dolayı bilinçli kimseler hem gıdalara hem de kullandıkları nesnelere daha fazla dikkat etmeye başlamışlardır.
Plastik maddeler, hormonlu gıdalar, elektromanyetik dalgalar gibi bir çok nedenden oluşabilen kansere karşı bireyler günümüzde daha bilinçli hale gelmişlerdir. Doğal gıdalar tercih etmeye başlayan insanlar, plastikten uzak duran insanlar gibi korunmaya özen gösteren bireyleri görebiliriz.
Bilinçli bireylerin bazıları da domatesin bazı kanser türlerini önlediğini bilirler. Domates kanseri önler mi? Yapılan araştırmalara göre domatesin içerisinde bulunan likopin bazı kanser türlerini önlemektedir. Bu nedenden dolayı hormonsuz ve doğal olarak yiyeceğiniz domates bazı kanser türlerini önleyecektir.
Sadece domates için değil, bütün gıdaların doğal bir şekilde tüketilmesi bir çok hastalığın önüne geçmek için ideal bir yoldur. Doğal gıdalar sağlıklı bir hayatı getirecektir.
LÜTFİ ŞAHİN

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Adınız:
E-Mail:
Mesajınız:
Doğrulama: Güvenlik Kodu